• English (English)
ما مشتاق به انجام تجارت با مشتریانی هستیم که به پیشنهاد بهترین ترکیب از کیفیت و ارزش اهمیت میدهند.
  • درباره شرکت ویسمن
  • درباره شرکت ویسمن
  • درباره شرکت ویسمن
  • درباره شرکت ویسمن
  • درباره شرکت ویسمن
  • درباره شرکت ویسمن
  • درباره شرکت ویسمن

درباره ویسمن

شرکت ویسمن در حوزه واردات،فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور و موتور ژنراتورهای گازسوز،کوپله فابریک کمپانی کامینزپاور Cummins power انگلستان ، الکوز Elcos ایتالیا و کاترپیلار CATERPILLAR امریکا فعالیت دارد.و زیر مجموعه  شرکت پارسیان تابلو تجهیز محسوب می شود که خود تولید کننده تابلوهای برق صنعتی است و در سال 1385 به پشتوانه تجارب شرکت انگلیسی کامینز پاور Cummins power با بیش از 100 سال سابقه در تولید و توزیع مولدهای برق دیزلی و گازسوز و با هدف ارائه خدمات تخصصی در بخش ماشین های تولید برق،تاسیس و در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی برق و قدرت فعالیت دارد.
افتخار داریم به پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه صنعت برق و عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقاء کیفیت این صنعت ایفا نماییم.شهرت سازندگان،کیفیت،بهره گیری از فناوری نوین،بازدهی بالا،بهینه سازی،حفظ محیط زیست و هوشمند بودن،معیار انتخاب و گردآوری محصولات توسط این مجموعه است.در حال حاضر تجمیع سه ستاره جهانی با نام های تجاری  Cummins Power انگلستان ،ELCOS ایتالیا و CATERPILLAR امریکا تاییدی بر این اظهارات است.
شرکت ویسمن،با آگاهی کامل از نقش و اهمیت منابع برق و قدرت در اقتصاد یک کشور و نیاز به تداوم و تامین مستمر جریان برق در مراکز صنعتی و تجاری،با فعالیت در زمینه تامین و عرضه مولد های برق دیزلی و گازسوز از شرکت های کامینزپاور Cummins power انگلستان و الکوز Elcos ایتالیا،که دارای قدرت بالا و کیفیت قابل توجه در صنعت تولید دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز در سطح جهانی هستند ، گام های ارزشمندی را در خدمت به صنایع گوناگون کشور برداشته است.
شایان ذکر است کمپانی بزرگ الکوز ELCOS ایتالیا را در عرصه جهانی بیشتر به عنوان یک پکیجر و کوپله کننده موتور و دیزل ژنراتور شرکتهای کامینز Cummins امریکا ، mtu المان،پرکینز perkins انگلستان،ولوو پنتا  VOLVO PENTAسوئد،استمفورد stamford انگلستان و مارلی موتور Marelli motor ایتالیا شناخته میشود.
شرکت ویسمن با تلاشی مستمر میکوشد تا از پیشروان روشهای نوین توزیع صنعتی و جایگزینی مناسب در سیستم مدیریت تامین فراگیر نیرو بجای روشهای سنتی باشد از این رو تمرکز محوری این شرکت تامین اقلام مرتبط با انتقال نیرو است که از طریق روابط سازنده با دیگر تولید کنندگان خارجی محقق میشود. توجه به ارزش های سازمانی شفاف ، قابلیت محوری ، نیروهای مجرب ، روابط موثر با تامین کنندگان در سطح بین المللی و پایبندی به اصول و تعهدات زیربنایی نسبت به مشتریان،ما را قادر میسازد تا بصورت سازنده در خدمت صنایع شاخص کشور باشیم. 
گستره محصولات ویسمن از رنج قدرت 8KVA الی 3500KVA در قالب یک دستگاه برای مصارف کوچک و متوسط تا پارالل و سنکرون چندین دستگاه جهت مصارف بزرگتر میباشد.
در دنياي صنعتي مدرن، تامین انررژی پل ارتباطي است بين صنايع بهره بردار ، توليدكنندگان و توزیع کنندگان تجهيزات و قطعات در جاي جاي دنيا . این صنايع از طريق يك منبع نیرو حرفه اي مي توانند تنوعي از نيازهاي خود را بطور صحيح برآورده نموده، توقفهاي خطوط توليد را كاهش و بازدهي را افزايش دهند. شركتهاي توزيع كننده انرژی در واقع حلقه موثري از زنجيره تامين نيازهاي صنايع هستند. چنين شركتهايي قابليتهاي خود را مبتني بر دانش فني، مديريت تامين، ارتباطات گسترده و مهارت در تجارت بين الملل استوار مي نمايند.تعامل با چنين شركتهايي،صنايع بهره بردار ضمن تمركز بر فرايندهاي اصلي توليد خود و به حداقل رسانيدن موجودي راكد انبارها ، میتواند شرايط استفاده بهينه از داراييها و افزايش بهره وري را به نحو بهتري مدیریت مي نمايند.
تمامی واحدهای تجاری و صنعتی به انرژی الکتریکی وابسته اند. موضوع بسیار مهم در مورد این انرژی کیفیت و قابل اطمینان بودن منابع انرژی است. زیرا این دو عامل اکثر مواقع تمامی شاخه های اقتصادی را تحت تاثیر قرار می دهد. با توجه به هزینه های بسیار بالای پیامدهای ناشی از مشکلات برق در مراکز صنعتی و تجاری ضرورت تداوم جریان برق و یا عملکرد دستگاه های خاص در موقعیت های خاص، استفاده از مولد های برق را برای تامین انرژی توجیه پذیر میگرداند.
در همین راستا،شرکت ویسمن معماری تخصصی خود را به گونه ای بنا نهاده که امکان مدیریت این موارد و ارتقای سطوح تکنیکی سیستمهای برق و قدرت به صورت بلادرنگ و به شکل بسیار موثر و کارآمد فراهم گردد.
تیمهای نصب و راه اندازی این شرکت به پشتوانه تجربه بدست آمده در اجرای بیش از 250 MW انواع مولد های دیزلی در بیش از 320 سایت مستقر در سراسر ایران (وکشورهای آذربایجان/ عراق و مالدیو) توانمندیهای لازم در اجرای سریع و دقیق سایت های نیروگاهی را کسب نموده است.
دستگاه های موجود در شرکت ویسمن،از بهترین کمپانیهای تولید کننده مولد برق در سراسر دنیا تامین می شود و این شرکت بعنوان یکی از فعالین فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور های گازسوز میکوشد با بهره گیری از کادری متخصص و آموزش دیده ، که از تجارب بسیاری در شرکتهای مادر بهره مند شده اند، مجموعه خدمات کامل مهندسی فروش و خدمات پس از فروش خود را در زمینه تامین و توزیع دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز تولیدی شرکتهای کامینزپاور Cummins power انگلستان،الکوز (الکاز) Elcos ایتالیا ، کاترپیلار CTERPILLAR امریکا و همچنین تابلوهای سنکرون،پارالل،امرجنسی ATS ،توزیع و بانک خازنی را به مشتریان خود عرضه می دارد.