• English (English)
ما مشتاق به انجام تجارت با مشتریانی هستیم که به پیشنهاد بهترین ترکیب از کیفیت و ارزش اهمیت میدهند.
  • محصولات کامینز
  • محصولات کامینز
  • محصولات کامینز
  • محصولات کامینز
  • محصولات کامینز
  • محصولات کامینز
  • محصولات کامینز
  • محصولات کامینز
کامینز: شهرت ما برای تولید با دوام، انواع موتور در سطح جهانی است.

درباره کامینز

شرکت کامینز Cummins :
کامینز Cummins شرکت صنایع سنگین آمریکا است،که در سال 1919 توسط کلسی کامینز تاسیس شد.شرکت کامینز Cummins بزرگترین تولید کننده محصولات و تکنولوژی دیزلی و گازسوز در سطح جهان میباشد.و امروزه در زمینه ارائه خدمات طراحی و تولید موتورهای درون سوز و فناوری های مرتبط با آن مانند:تولید سامانه های سوخت رسانی انژکتوری، سامانه های کنترل،تجهیزات فیلتراسیون و سیستم های تولید برق (ژنراتور) ،فعالیت مینماید.
دفتر مرکزی کمپانی کامینز Cummins ،در کلمبوس ایندیانا قرار دارد.کامینز Cummins محصولات خود را از طریق شبکه ای بیش از 600 توزیع کننده مستقل و در حدود 6000 فروشنده،در بیش از 190 کشور به فروش میرسد.این شرکت در سال 2011 درآمدی بالغ بر 18 میلیارد دلار داشته است،که سود خالصی معادل 1.75 میلیارد دلار را کسب نموده است .


نیرو های ما همکار شما، هر فرد یک داستان،منابع نیرومند:
هرکدام از کارکنان در کامینز Cummins دارای داستانی مربوط به خود است.برخی با پدر خود که مؤسس کامینز cummins بوده مشغول به کار شده اند و در حال حاضر خود مسئولیت ها را بعهده گرفته اند.برخی کار را از توزیع شروع کردند و در یکی از دفاتر نمایندگی و توزیع این شرکت در سراسر دنیا مشغول به کار شدند. برخی از دفاتر کوچک محلی و کشوری شروع کردندو به توزیع کنندگان بزرگ تبدیل شده اند.همه این داستانها شرکتی قدرتمتد با چندین دهه قدمت،سابقه و تجربه را پدیدآورده است که توانایی برآورده کردن نیازهای شما را در رابطه با نیرو را دارا ست.

رؤیای یک نفر، ایده های چندین نفر، ابداع:

شرکت کامینز پاور cummins power سابقه طولانی در اختراع و ابداع از سال 1929 با اختراع یک ژنراتور تنها توسط دیوید انان Onan تا هم اکنون که یک شرکت پیشرو در سطح جهان برای تولید سیستم های نیروی جامع است.کمپانی کامینزپاور Cummins power تنها شرکت تولید کننده سیستم های انرژی یکپارچه سازی شده Power Command در جهان است.
دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز کوپله شده در کمپانی کامینز پاور Cummins Power ازبهترین و برترین مولدهای دیزلی و گازسوز در سطح جهانی است که تمامی استانداردهای لازم را جهت بهره برداری و راه اندازی در سرتاسر جهان را در شرایط مختلف زیست محیطی دارا میباشد.

قدرت جهانی،همکاری محلی،راه حل های موفق:

راه حل های (سیستمهای) انرژی این شرکت یک شبکه جهانی از افرادی در 26 سایت مختلف در سراسر دنیا پدید می آورد که به همراه سرویس های فرد به فرد از شبکه توزیع در 160 کشور دنیا با حدود 500 فروشنده و 4500 نمایندگی خدمات قطعات، را شامل می شود.

قابلیت اطمینان،مسئولیت پذیری،روابط:

این سه کلمه (قابلیت اطمینان،مسئولیت پذیری،روابط) سمبل تعهدات ما به شماست .
 قابلیت اطمینان بوسیله تکرار به دست می آید نه تنها بوسیله محصولات ما،بلکه بوسیله همه افرادی که در مورد سیستم انرژی با شما در رابطه هستند.این مختص آن است که ما آنچه انجام می دهیم،هزاران بار تکرار شده است.
مسئولیت پذیری به معنای پاسخ گویی سریع به یک تلفن نیست.بلکه به معنای همکاری با شما برای شناخت مشکل شما،ارائه بهترین راه حل و برآورده کردن همه نیاز های شما در حین انجام پروسه است.
روابط برای ما بسیار مهم است و این در مراوده به نیروها مشخص می شود.ایجاد روابط میان تولید کننده،توزیع کننده و شما بخشی از فعالیت روزانه ماست برای اطمینان از ایجاد رضایت در شما و تداوم همکاری.
تمرکز بر ابداع و نوآوری یکی از الویت ها ی اصلی زیر مجموعه های کامینز cummins ،شامل بخش تولید انرژی کامینز پاور Cummins Power است.ما سالانه میلیون ها دلار برای تحقیقات و توسعه موتورها و تکنولوژیهای مرتبط با تولید انرژی در سراسر دنیا سرمایه گذاری می کنیم.